Mbajtëse për furçat e dhëmbëve Sonia SON-AST-181339
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Mbajtëse për furçat e dhëmbëve Sonia SON-AST-181339

Available:Në gjëndje
1,870 Lek
Image
Secure
Mbajtëse për furçat e dhëmbëve në formë gote.
Marka Sonia, koleksioni Astral.
Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.

Përmasat:
Diametri (në mm): 64
Lartësia (në mm): 104.6
Mbajtëse për furçat e dhëmbëve në formë gote. Marka Sonia, koleksioni Astral. Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
Përmasat: Diametri (në mm): 64 Lartësia (në mm): 104.6