Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia
Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia

Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia

Available:Në gjëndje
1,990 Lek 3,900 Lek
Image
Secure
Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia 
 • Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Astral

Materiali/Ngjyra:

Krom

Forma:

E drejte 

Modeli:

181322

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

16.3 cm

Diametri i bazës (në cm):

5 cm


Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia 
 • Mbajtëse letre për tualetin Astral Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Astral

Materiali/Ngjyra:

Krom

Forma:

E drejte 

Modeli:

181322

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

16.3 cm

Diametri i bazës (në cm):

5 cm