Mbajtese Letre Higjenike DianFlex
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese Letre Higjenike DianFlex

Available:Në gjëndje
1,450 Lek
Image
Secure

Mbajtese Letre Higjenike Dian Flex 121-D3031-V Diosa

 • Mbajtese Letre Higjenike DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Materiali

 Chrome

Seria

Diosa

Forma

 -

Modeli  

DF121-D3031-V

Garancia

 2 vjet

 

Përmasat

Gjatësia  

 16 cm

Gjeresia

 12.2 cm

Mbajtese Letre Higjenike Dian Flex 121-D3031-V Diosa

 • Mbajtese Letre Higjenike DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Materiali

 Chrome

Seria

Diosa

Forma

 -

Modeli  

DF121-D3031-V

Garancia

 2 vjet

 

Përmasat

Gjatësia  

 16 cm

Gjeresia

 12.2 cm