Mbajtese Furce Tualeti DianFlex
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese Furce Tualeti DianFlex

Available:Në gjëndje
1,740 Lek
Image
Secure

Mbajtese Furce Tualeti DianFlex Diosa 121-D3037-V

 • Mbajtese Furce tualeti DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Seria 

 Diosa

Materiali

 Metal

Forma

 -

Modeli  

 121-D3037-V 

Garancia

 24 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

 12.1 cm

Gjeresia

 16.2 cm

Lartesia

 38 cm

Mbajtese Furce Tualeti DianFlex Diosa 121-D3037-V

 • Mbajtese Furce tualeti DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Seria 

 Diosa

Materiali

 Metal

Forma

 -

Modeli  

 121-D3037-V 

Garancia

 24 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

 12.1 cm

Gjeresia

 16.2 cm

Lartesia

 38 cm