Mbajtese Furce Dhembesh DianFlex
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-19%
Mbajtese-Furce-Dhembesh-DianFlex
Mbajtese-Furce-Dhembesh-DianFlex

Mbajtese Furce Dhembesh DianFlex

Available:Në gjëndje
920 Lek 1,140 Lek
Image
Secure

Mbajtese Furce Dhembesh DianFlex

 • Mbajtese fuce dhembesh DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Seria

Diosa

Materiali

 Metal, Qelq

Forma

 Rrethore

Modeli  

 121-D3038-V Diosa 

Garancia

 2 vjet

 

Përmasat

Gjatësia  

12.4 cm

Gjerësia

8.9 cm

Lartesia

9.7 cm

Mbajtese Furce Dhembesh DianFlex

 • Mbajtese fuce dhembesh DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Seria

Diosa

Materiali

 Metal, Qelq

Forma

 Rrethore

Modeli  

 121-D3038-V Diosa 

Garancia

 2 vjet

 

Përmasat

Gjatësia  

12.4 cm

Gjerësia

8.9 cm

Lartesia

9.7 cm