MAKINERI PER TE NGROHUR USHQIMIN
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI PER TE NGROHUR USHQIMIN

Available:Në gjëndje
3,690 Lek 4,990 Lek
Image
Secure

MAKINERI PER TE NGROHUR USHQIMIN 

Tas ushqimi elektrik - Ariete 797

 • Makineri per te ngrohur ushqimin Ariete prezanton ngrohesit elektrik te ushqimit, ideal per ata qe kane zakon te hane dreke jashte dhe nuk duan te heqin dore nga origjinaliteti i ushqimit te pergatitur ne shtepi.
 • Fale formes se re drejtkendore, ngrohja behet me ekonomike dhe me e lehte per t'u mbajtur, duke u pershtatur lehte ne nje çante.
 • Kapaku hermetik parandalon derdhjen e ushqimit, ndersa dy grepa te pershtatshme anesore e bejne me te lehte heqjen e tij.
 • Per me teper, me ngrohesin e ri te ushqimit, kohezgjatja e ngrohjes se ushqimit zvogelohet ndjeshem.
 • Pllaka e brendshme nuk ngjit, eshte rezistente ndaj gervishtjeve dhe shume e lehte për t'u pastruar.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

797

Materiali i brendshem

-

Funksione

Tas elektrik

Fuqia

120  Watts

Kapaciteti

-

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

16 cm

Gjeresia

28 cm

Lartesia

19 cm

MAKINERI PER TE NGROHUR USHQIMIN 

Tas ushqimi elektrik - Ariete 797

 • Makineri per te ngrohur ushqimin Ariete prezanton ngrohesit elektrik te ushqimit, ideal per ata qe kane zakon te hane dreke jashte dhe nuk duan te heqin dore nga origjinaliteti i ushqimit te pergatitur ne shtepi.
 • Fale formes se re drejtkendore, ngrohja behet me ekonomike dhe me e lehte per t'u mbajtur, duke u pershtatur lehte ne nje çante.
 • Kapaku hermetik parandalon derdhjen e ushqimit, ndersa dy grepa te pershtatshme anesore e bejne me te lehte heqjen e tij.
 • Per me teper, me ngrohesin e ri te ushqimit, kohezgjatja e ngrohjes se ushqimit zvogelohet ndjeshem.
 • Pllaka e brendshme nuk ngjit, eshte rezistente ndaj gervishtjeve dhe shume e lehte për t'u pastruar.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

797

Materiali i brendshem

-

Funksione

Tas elektrik

Fuqia

120  Watts

Kapaciteti

-

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

16 cm

Gjeresia

28 cm

Lartesia

19 cm