MAKINERI PER SHKRIRJE CHOCOLATE ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI PER SHKRIRJE CHOCOLATE ARIETE

Available:Në gjëndje
4,890 Lek 6,290 Lek
Image
Secure

MAKINERI PER SHKRIRJE CHOCOLATE ARIETE

Shatërvan me çokollatë në stilin vintage, i dobishëm për përgatitjen e një sasie të shijshme çokollate për zhytjen e frutave të freskëta, biskotave dhe marshmallows!

 • Për gojen e ëmbël: krijoni ujëvarën tuaj me çokollatë me shatërvanin e çokollatës
 • E shpejtë dhe e shijshme: Hidheni çokollatën e shkrirë në tas, përdorni makinën me butonin special dhe prisni 10/15 minuta për të parë kaskadën tuaj të çokollatës
 • Për festat tuaja: i përshtatshëm për çdo rast, shatërvani me çokollatë i shton një nuancë të veçantë festës suaj

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

2969

Fuqia:

90 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Kapaciteti

500 gr

Temperatura max

-

Ngjyra:

E kuqe

Materiali i thekëses:

Celik / Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

17 cm

Gjeresia

17 cm 

Lartesia

30 cm

MAKINERI PER SHKRIRJE CHOCOLATE ARIETE

Shatërvan me çokollatë në stilin vintage, i dobishëm për përgatitjen e një sasie të shijshme çokollate për zhytjen e frutave të freskëta, biskotave dhe marshmallows!

 • Për gojen e ëmbël: krijoni ujëvarën tuaj me çokollatë me shatërvanin e çokollatës
 • E shpejtë dhe e shijshme: Hidheni çokollatën e shkrirë në tas, përdorni makinën me butonin special dhe prisni 10/15 minuta për të parë kaskadën tuaj të çokollatës
 • Për festat tuaja: i përshtatshëm për çdo rast, shatërvani me çokollatë i shton një nuancë të veçantë festës suaj

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

2969

Fuqia:

90 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Kapaciteti

500 gr

Temperatura max

-

Ngjyra:

E kuqe

Materiali i thekëses:

Celik / Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

17 cm

Gjeresia

17 cm 

Lartesia

30 cm