MAKINERI PER KREPA ARIETE183
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI PER KREPA ARIETE183

Available:Në gjëndje
3,990 Lek 5,290 Lek
Image
Secure

MAKINERI PER KREPA ARIETE183

 • MAKINERI PER KREPA ARIETE183 mund te jete nje alternative e mire per pergatitjen e petullave dhe krepave te bere ne shtepi dhe mbushjen e tyre ne menyre imagjinative. 

 • MAKINERI PER KREPA ARIETE183 elektrike sigurohet qe brumi te piqet ne menyre te barabarte sepse fale modelit te tij, eshte e lehte te ktheni peten e krijuar.

 • Eshte gjithashtu e pajisur me drite treguese kur krepi eshte gati per tu hequr.

 

Informacione teknike

Marka

 Ariete 

Materiali i pllakave

Jo ngjitese

Pjata qe nuk ngjit

Po

Termostat PO
Ruajtja e kordonit PO
2 spatula druri te perfshira PO
Broshure me receta per perfshira PO
Fuqia

1000 Watts

Garancia

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

31.00 cm

Gjeresia

30.50 cm

Lartesia

7.50 cm

MAKINERI PER KREPA ARIETE183

 • MAKINERI PER KREPA ARIETE183 mund te jete nje alternative e mire per pergatitjen e petullave dhe krepave te bere ne shtepi dhe mbushjen e tyre ne menyre imagjinative. 

 • MAKINERI PER KREPA ARIETE183 elektrike sigurohet qe brumi te piqet ne menyre te barabarte sepse fale modelit te tij, eshte e lehte te ktheni peten e krijuar.

 • Eshte gjithashtu e pajisur me drite treguese kur krepi eshte gati per tu hequr.

 

Informacione teknike

Marka

 Ariete 

Materiali i pllakave

Jo ngjitese

Pjata qe nuk ngjit

Po

Termostat PO
Ruajtja e kordonit PO
2 spatula druri te perfshira PO
Broshure me receta per perfshira PO
Fuqia

1000 Watts

Garancia

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

31.00 cm

Gjeresia

30.50 cm

Lartesia

7.50 cm