MAKINERI PER KREPA ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI PER KREPA ARIETE

Available:Në gjëndje
3,690 Lek 7,890 Lek
Image
Secure

MAKINERI PER KREPA ARIETE 

 • MAKINERI PER KREPA ARIETE është rinovuar dhe e transformon kuzhinën tuaj në një darkë amerikane të viteve 1950, me linjat e saj të pagabueshme dhe shumë produkte të dizajnuara për t'u argëtuar me familjen dhe miqtë. Sillni në tryezë gëzimin e krepave të bëra vetë, me MAKINERI PER KREPA ARIETE  te re shumë e lehtë për t'u përdorur dhe pa të cilën nuk do të mund të bëni më për ushqime të shijshme dhe festa në shtëpi! Pllaka elektrike është prej materiali jo ngjitës, ideale për rrotullimin dhe kthimin e lehtë të krepave, gjithashtu falë dy spatulave prej druri të ofruara dhe veglës së rrotullimit të brumit. 

Informacione teknike

Marka

 Ariete 

Modeli

0202

Kodi  00C020201AR0
Materialii pllakave Jo ngjitese
Fuqia

1000 Watts

Garancia

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

35 cm

Gjeresia

33 cm

Lartesia

9 cm

MAKINERI PER KREPA ARIETE 

 • MAKINERI PER KREPA ARIETE është rinovuar dhe e transformon kuzhinën tuaj në një darkë amerikane të viteve 1950, me linjat e saj të pagabueshme dhe shumë produkte të dizajnuara për t'u argëtuar me familjen dhe miqtë. Sillni në tryezë gëzimin e krepave të bëra vetë, me MAKINERI PER KREPA ARIETE  te re shumë e lehtë për t'u përdorur dhe pa të cilën nuk do të mund të bëni më për ushqime të shijshme dhe festa në shtëpi! Pllaka elektrike është prej materiali jo ngjitës, ideale për rrotullimin dhe kthimin e lehtë të krepave, gjithashtu falë dy spatulave prej druri të ofruara dhe veglës së rrotullimit të brumit. 

Informacione teknike

Marka

 Ariete 

Modeli

0202

Kodi  00C020201AR0
Materialii pllakave Jo ngjitese
Fuqia

1000 Watts

Garancia

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

35 cm

Gjeresia

33 cm

Lartesia

9 cm