MAKINERI MIKSER ARIETE 1588
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI MIKSER ARIETE 1588

Available:Në gjëndje
16,990 Lek 22,900 Lek
Color
Blue
Green
Beige
Image
Secure

Makineri mikser Ariete 1588

Kombinat i markes Ariete modeli Vintage 1588

 • Nje mikser multifunksional fantastik me tas material stainles steel
 • Tasi mbajtes ka nje kapacitet prej 5.5 litrash
 • Makineri mikser Ariete 1588 ka 6 nivele shpejtesie dhe tre koka qe kryejne funksione te ndryshme
 • Nje per perzierje te forta brumera dhe trazime te produkteve qe duan force, nje per kremera rreshqitese dhe tjetra per perzierje normale
 • Nuk lejon shperndarjen e brumit ose cdo gjeje tjeter jashte mikserit

 

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Tipi:

Mikser

Kodi

1588

Fuqia:

1200 W

Kapaciteti:

5.5 L

Ngjyra:

Bezhe

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Perzjeres planetar

PO

Shpejtesi e ndryshueshme

PO

Pjese perberse

3 koka perzierese

Nivele shpejtesie

6 shpejtësi + Funksion puls

Këmbë që nuk rrëshqasin

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

42.5 cm

Gjeresia

28.5 cm

Lartesia

38.5 cm

Makineri mikser Ariete 1588

Kombinat i markes Ariete modeli Vintage 1588

 • Nje mikser multifunksional fantastik me tas material stainles steel
 • Tasi mbajtes ka nje kapacitet prej 5.5 litrash
 • Makineri mikser Ariete 1588 ka 6 nivele shpejtesie dhe tre koka qe kryejne funksione te ndryshme
 • Nje per perzierje te forta brumera dhe trazime te produkteve qe duan force, nje per kremera rreshqitese dhe tjetra per perzierje normale
 • Nuk lejon shperndarjen e brumit ose cdo gjeje tjeter jashte mikserit

 

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Tipi:

Mikser

Kodi

1588

Fuqia:

1200 W

Kapaciteti:

5.5 L

Ngjyra:

Bezhe

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Perzjeres planetar

PO

Shpejtesi e ndryshueshme

PO

Pjese perberse

3 koka perzierese

Nivele shpejtesie

6 shpejtësi + Funksion puls

Këmbë që nuk rrëshqasin

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

42.5 cm

Gjeresia

28.5 cm

Lartesia

38.5 cm