MAKINERI KOSI ARIETE 0617
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI KOSI ARIETE 0617

Available:Në gjëndje
3,990 Lek
Image
Secure

Makineri kosi Ariete 0617

 • Yogurella eshte makineria me e re per pergatitjen e kosit. Modeli me i ri me ngjyre te verdhe dhe  nje dizajn elegant i sjell drite dhe ngjyre kuzhines tuaj. 
 • Prodhuesi i kosit me 7 kavanoza qelqi, secila me kapak per tu ruajtur ne frigorifer dhe konsumuar kur ju pelqen me shume ju.
 • Deri ne 1.3 Lt kos te fresket dhe gjithmone gati. Praktike, kompakte dhe e lehte per t’u perdorur, eshte perfekte per te shijuar nje darke te lehte te shendetshme dhe te mirefillte, te pergatitur me duart tuaja dhe ideale per te gjithe familjen.

 

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

617

Materiali i brendshem

-

Funksione

Buton ON/OFF

Fuqia

20 Watts

Kapaciteti

1.3L ne 7 kavanoza te ndryshem

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

19.5 cm

Gjeresia

19.5 cm

Lartesia

22 cm

Makineri kosi Ariete 0617

 • Yogurella eshte makineria me e re per pergatitjen e kosit. Modeli me i ri me ngjyre te verdhe dhe  nje dizajn elegant i sjell drite dhe ngjyre kuzhines tuaj. 
 • Prodhuesi i kosit me 7 kavanoza qelqi, secila me kapak per tu ruajtur ne frigorifer dhe konsumuar kur ju pelqen me shume ju.
 • Deri ne 1.3 Lt kos te fresket dhe gjithmone gati. Praktike, kompakte dhe e lehte per t’u perdorur, eshte perfekte per te shijuar nje darke te lehte te shendetshme dhe te mirefillte, te pergatitur me duart tuaja dhe ideale per te gjithe familjen.

 

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

617

Materiali i brendshem

-

Funksione

Buton ON/OFF

Fuqia

20 Watts

Kapaciteti

1.3L ne 7 kavanoza te ndryshem

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

19.5 cm

Gjeresia

19.5 cm

Lartesia

22 cm