MAKINERI BERESE ORIZI ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI BERESE ORIZI ARIETE

Available:Në gjëndje
7,490 Lek 9,490 Lek
Image
Secure

MAKINERI BERESE ORIZI ARIETE BG 2904

 • Me makineri berese orizi ariete ju mund te pergatitni Sushi -n tuaj te preferuar ne shtepi ... por jo vetem!
 • Gatimi i orizit te thjeshte per te pergatitur pjatat tuaja te preferuara orientale nuk ka me sekrete!
 • Me Rice Cooker nga Ariete, linja Vintage eshte pasuruar me nje tenxhere orizi te persosur, jo vetem per te gatuar oriz ne persosmeri, por edhe shume pjata te tjera, duke zgjedhur midis gatimit te zier ose gatimit me avull.
 • Shume funksione ne nje produkt te vetem me dizajnin e padiskutueshem Vintage nga Ariete: linja te buta, retro dhe ngjyra pastel për t'i dhene nje stil dhe shije kuzhines tuaj!
 • Tenxherja e madhe e veshur me qeramike e makineri berese orizi ariete eshte ideale per gatimin e orizit ne persosmeri, duke i mbajtur kokrrat te paprekura dhe duke ruajtur te gjithe shijen.
 • Nese deshironi te zevendesoni orizin e bardhe me buke ne vaktet tuaja me te lehta, ose ta perdorni ate per te shoqeruar pjatat ekzotike, Makiner Berese Orizi Ariete eshte ideale!

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi

2904

Fuqia:

700 W

Kapaciteti:

3.5 L

Ngjyra:

Bezhe

Funksione

5 funkisone

Ruan nxehtesine

PO

Materiali i brendshem

Tas i levizshem, qeramike jo ngjitese

Aksesore te perfshire

PO

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

34.5 cm

Gjeresia

29.5 cm

Lartesia

27.5 cm

MAKINERI BERESE ORIZI ARIETE BG 2904

 • Me makineri berese orizi ariete ju mund te pergatitni Sushi -n tuaj te preferuar ne shtepi ... por jo vetem!
 • Gatimi i orizit te thjeshte per te pergatitur pjatat tuaja te preferuara orientale nuk ka me sekrete!
 • Me Rice Cooker nga Ariete, linja Vintage eshte pasuruar me nje tenxhere orizi te persosur, jo vetem per te gatuar oriz ne persosmeri, por edhe shume pjata te tjera, duke zgjedhur midis gatimit te zier ose gatimit me avull.
 • Shume funksione ne nje produkt te vetem me dizajnin e padiskutueshem Vintage nga Ariete: linja te buta, retro dhe ngjyra pastel për t'i dhene nje stil dhe shije kuzhines tuaj!
 • Tenxherja e madhe e veshur me qeramike e makineri berese orizi ariete eshte ideale per gatimin e orizit ne persosmeri, duke i mbajtur kokrrat te paprekura dhe duke ruajtur te gjithe shijen.
 • Nese deshironi te zevendesoni orizin e bardhe me buke ne vaktet tuaja me te lehta, ose ta perdorni ate per te shoqeruar pjatat ekzotike, Makiner Berese Orizi Ariete eshte ideale!

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi

2904

Fuqia:

700 W

Kapaciteti:

3.5 L

Ngjyra:

Bezhe

Funksione

5 funkisone

Ruan nxehtesine

PO

Materiali i brendshem

Tas i levizshem, qeramike jo ngjitese

Aksesore te perfshire

PO

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

34.5 cm

Gjeresia

29.5 cm

Lartesia

27.5 cm