MAKINERI BERESE PER KOKOSHKA ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI BERESE PER KOKOSHKA ARIETE

Available:Out of Stock
4,290 Lek 5,990 Lek
Secure

MAKINERI BERESE PER KOKOSHKA ARIETE, 2957BL

 • Makineri Berese per kokoshka Ariete me dizajn ne stilin amerikan te viteve 1950
 • Pergatisni kokoshka ne vetem 2 minuta ne makinerine qe ju ben gati ne minuten e fundit per cdo feste ne shtepine apo ambientet tuaja
 • Merrni kokoshkat, zgjidhni filmin e preferuar dhe behuni gati te shijoni eksperiencen maksimale
 • Fale gatimit ne ajer te nxehte, nuk keni nevoje te shtoni asgje tjeter: thjesht ndizni makinerine dhe prisni qe misri te kercase!
 • Degjoni zhurmen e kokoshkave teksa kercasin dhe sapo te behen gati do i shihni ne tasin prej qelqi
 • Mjafton te hiqni kapakun dhe ta merrni direkt nga tasi

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi

2957

Fuqia:

1100 W

Kapaciteti:

60gr ne 2 min

Ngjyra:

Blu

Materiali i brendshem

-

Aksesore te perfshire

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

21 cm

Gjeresia

21 cm

Lartesia

32 cm

MAKINERI BERESE PER KOKOSHKA ARIETE, 2957BL

 • Makineri Berese per kokoshka Ariete me dizajn ne stilin amerikan te viteve 1950
 • Pergatisni kokoshka ne vetem 2 minuta ne makinerine qe ju ben gati ne minuten e fundit per cdo feste ne shtepine apo ambientet tuaja
 • Merrni kokoshkat, zgjidhni filmin e preferuar dhe behuni gati te shijoni eksperiencen maksimale
 • Fale gatimit ne ajer te nxehte, nuk keni nevoje te shtoni asgje tjeter: thjesht ndizni makinerine dhe prisni qe misri te kercase!
 • Degjoni zhurmen e kokoshkave teksa kercasin dhe sapo te behen gati do i shihni ne tasin prej qelqi
 • Mjafton te hiqni kapakun dhe ta merrni direkt nga tasi

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi

2957

Fuqia:

1100 W

Kapaciteti:

60gr ne 2 min

Ngjyra:

Blu

Materiali i brendshem

-

Aksesore te perfshire

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

21 cm

Gjeresia

21 cm

Lartesia

32 cm