MAKINERI BERESE DJATHI ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI BERESE DJATHI ARIETE

Available:Në gjëndje
8,000 Lek 10,500 Lek
Image
Secure

MAKINERI BERESE DJATHI ARIETE

 • B -  cheese : është makina e parë, inovative që ju mundëson të përgatisni djathëra dhe kos të freskët të shijshëm duke përdorur vetëm përbërës natyralë, ideal për njerëzit me intolerancë ushqimore dhe vegan, 
 • MAKINERI BERESE DJATHI ARIETE: është intuitiv dhe i lehtë për t'u përdorur, falë librit të dobishëm të recetave që përmban receta. testuar posaçërisht nga një kuzhinier profesionist: nga rikota te mocarela, nga straçino te djathi i freskët, nga kosi grek te djathi i shpejtë dhe shumë produkte të tjera të shijshme ushqimore. 
 • Provojeni për ta besuar.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

615

Kodi 

00C018300AR0

Materiali i brendshem

Jo ngjitese

Funksione

6 nivele 

Fuqia

500 Watts

Temperatura 

90'

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

24 cm

Gjeresia

21 cm

Lartesia

21 cm

MAKINERI BERESE DJATHI ARIETE

 • B -  cheese : është makina e parë, inovative që ju mundëson të përgatisni djathëra dhe kos të freskët të shijshëm duke përdorur vetëm përbërës natyralë, ideal për njerëzit me intolerancë ushqimore dhe vegan, 
 • MAKINERI BERESE DJATHI ARIETE: është intuitiv dhe i lehtë për t'u përdorur, falë librit të dobishëm të recetave që përmban receta. testuar posaçërisht nga një kuzhinier profesionist: nga rikota te mocarela, nga straçino te djathi i freskët, nga kosi grek te djathi i shpejtë dhe shumë produkte të tjera të shijshme ushqimore. 
 • Provojeni për ta besuar.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

615

Kodi 

00C018300AR0

Materiali i brendshem

Jo ngjitese

Funksione

6 nivele 

Fuqia

500 Watts

Temperatura 

90'

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

24 cm

Gjeresia

21 cm

Lartesia

21 cm