MAKINERI ARIETE PER HOTDOG
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-33%
MAKINERI ARIETE PER HOTDOG
MAKINERI ARIETE PER HOTDOG
MAKINERI ARIETE PER HOTDOG

MAKINERI ARIETE PER HOTDOG

Available:Në gjëndje
2,590 Lek 3,890 Lek
Image
Secure

MAKINERI ARIETE PER HOTDOG 186

 • Hot dog Party Time është makineria e gatimit për hot dog. 
 • Shpejt dhe lehtë, në pak minuta hot dog-të me aromë të nxehtë, të përsosur për një festë të stilit amerikan në shtëpinë tuaj! Ka një strehë të veçantë për ngrohjen e sanduiçeve dhe një skarë speciale për salcicet që mund ta gatuani duke zgjedhur midis 5 niveleve të gatimit. 
 • Sapo të jenë gati, makineri Ariete per Hotdog do t'i nxjerrë hot dogët tuaj falë nxjerrjes automatike… gati për t'u shërbyer në tryezë!

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

186

Fuqia:

650 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Nxjerrja automatike ne fund te gatimit

Po

Grille speciale per Hot dog

Po

Opsione shtese

5 nivele+funksion ndalimi

Ngjyra:

E kuqe

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

26 cm

Gjeresia

14 cm 

Lartesia

20 cm

MAKINERI ARIETE PER HOTDOG 186

 • Hot dog Party Time është makineria e gatimit për hot dog. 
 • Shpejt dhe lehtë, në pak minuta hot dog-të me aromë të nxehtë, të përsosur për një festë të stilit amerikan në shtëpinë tuaj! Ka një strehë të veçantë për ngrohjen e sanduiçeve dhe një skarë speciale për salcicet që mund ta gatuani duke zgjedhur midis 5 niveleve të gatimit. 
 • Sapo të jenë gati, makineri Ariete per Hotdog do t'i nxjerrë hot dogët tuaj falë nxjerrjes automatike… gati për t'u shërbyer në tryezë!

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

186

Fuqia:

650 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Nxjerrja automatike ne fund te gatimit

Po

Grille speciale per Hot dog

Po

Opsione shtese

5 nivele+funksion ndalimi

Ngjyra:

E kuqe

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

26 cm

Gjeresia

14 cm 

Lartesia

20 cm