MAKINERI AKULLORE ARIETE 0642
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MAKINERI AKULLORE ARIETE 0642

Available:Në gjëndje
5,290 Lek 6,990 Lek
Image
Secure

Makineri Akullore Ariete 0642

 • E shendetshme, por edhe plot shije, Ariete ka projektuar beresen e akullores Gran Gelato, ideale per te pergatitur çdo shije akulloreje, sherbeti ose kosi te ngrire ne vetem pak minuta.
 • Me tasin e ngrirjes me izolim te dyfishte te akullores, akullorja eshte gati ne vetem 30 minuta: ju vetem duhet te zgjidhni perberesit, qumeshtin, frutat e fresketa apo edhe çokollaten apo frutat e thata
 • Kapaku transparent me folene e tij te posaçme per derdhjen e perberesve drejtpersedrejti ne prodhuesin e akullores ju lejon te monitoroni procesin e
 • pergatitjes se akullores gjate gjithe kohes.
 • Butoni On/Off ju lejon te fikni makinen sapo akullorja te kete marre konsistencen e dendur dhe kremoze qe ju preferoni.
 • Pasi akullorja te jete gati, mund ta ndani me lehtesi makinen dhe t'i lani perberesit ne menyre qe ta keni gati per te bere shijen tjeter te akullores.

 

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0642

Fuqia:

12 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Kapaciteti

1.5 L

Buton ON/OFF

Po

Ngjyra:

E bardhe

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

23 cm

Gjeresia

23 cm 

Lartesia

15 cm

 

Makineri Akullore Ariete 0642

 • E shendetshme, por edhe plot shije, Ariete ka projektuar beresen e akullores Gran Gelato, ideale per te pergatitur çdo shije akulloreje, sherbeti ose kosi te ngrire ne vetem pak minuta.
 • Me tasin e ngrirjes me izolim te dyfishte te akullores, akullorja eshte gati ne vetem 30 minuta: ju vetem duhet te zgjidhni perberesit, qumeshtin, frutat e fresketa apo edhe çokollaten apo frutat e thata
 • Kapaku transparent me folene e tij te posaçme per derdhjen e perberesve drejtpersedrejti ne prodhuesin e akullores ju lejon te monitoroni procesin e
 • pergatitjes se akullores gjate gjithe kohes.
 • Butoni On/Off ju lejon te fikni makinen sapo akullorja te kete marre konsistencen e dendur dhe kremoze qe ju preferoni.
 • Pasi akullorja te jete gati, mund ta ndani me lehtesi makinen dhe t'i lani perberesit ne menyre qe ta keni gati per te bere shijen tjeter te akullores.

 

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0642

Fuqia:

12 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Kapaciteti

1.5 L

Buton ON/OFF

Po

Ngjyra:

E bardhe

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

23 cm

Gjeresia

23 cm 

Lartesia

15 cm