LOCTITE SF 770, 10g Agjent clirues ndaj mykut
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LOCTITE SF 770, 10g Agjent clirues ndaj mykut

Available:Në gjëndje
2,600 Lek
Image
Secure
FREKOTE 770 NC
• Kurim i shpejtë RT
• Me shumë shkëlqim
dhe shumë I
rrëshkitshëm
• Çliron shumicën e
polimereve
FREKOTE 770 NC
• Kurim i shpejtë RT
• Me shumë shkëlqim
dhe shumë I
rrëshkitshëm
• Çliron shumicën e
polimereve