LOCTITE 542, 50ml Izolues per elemente te filetuar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

LOCTITE 542, 50ml Izolues per elemente te filetuar

Available:Në gjëndje
2,900 Lek
Image
Secure
LOCTITE
542
• Ideal për elementë të filetuar
hidraulik dhe pneumatik.
LOCTITE
542
• Ideal për elementë të filetuar
hidraulik dhe pneumatik.