LOCTITE 290 50ml
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LOCTITE 290 50ml

Available:Në gjëndje
5,000 Lek
Image
Secure
Ideal për elemntët e filetuar
të shtrënguar si vidat e
instrumenteve, lidhësve
elektrik dhe vidave të
vendosura.
Ideal për elemntët e filetuar
të shtrënguar si vidat e
instrumenteve, lidhësve
elektrik dhe vidave të
vendosura.