LLAMBE VARESE HOROZ ASTRA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LLAMBE VARESE HOROZ ASTRA

Available:Në gjëndje
3,600 Lek
Size
Color
BLACK
WHITE
Image
Secure

LLAMBE VARESE HOROZ ASTRA

 • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti. 
 • Fuqia e llambës kryesore është 15 W, baza është e tipit E27.
 • Llambe varese Horoz Astra ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur. 
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë. 

Informacionet Teknike

Marka

HOROZ

Kodi

HRZ00000790

Familja

Astra

Origjina 

Turqi

Ngjyra / Materiali

Metal

Tempratura e ndricimit

6400 K

Fluksi i ndricimit

570 lm

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240 V

Fuqia e ndricimit

10 W

Nr i llambave

1 E27

Ngjyra e llambes

E zeze /e bardhe

Shkalla e mbrojtjes

IP20
Garancia

3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia :

100 cm

Gjerësia :

-cm

Diametri:

12.5 cm

LLAMBE VARESE HOROZ ASTRA

 • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti. 
 • Fuqia e llambës kryesore është 15 W, baza është e tipit E27.
 • Llambe varese Horoz Astra ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur. 
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë. 

Informacionet Teknike

Marka

HOROZ

Kodi

HRZ00000790

Familja

Astra

Origjina 

Turqi

Ngjyra / Materiali

Metal

Tempratura e ndricimit

6400 K

Fluksi i ndricimit

570 lm

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240 V

Fuqia e ndricimit

10 W

Nr i llambave

1 E27

Ngjyra e llambes

E zeze /e bardhe

Shkalla e mbrojtjes

IP20
Garancia

3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia :

100 cm

Gjerësia :

-cm

Diametri:

12.5 cm