LAVATRICE SAMSUNG 8 KG WW80K5210VW
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LAVATRICE SAMSUNG 8 KG WW80K5210VW

Available:Në gjëndje
79,990 Lek
Image
Secure
Lavatrice Samsung 8 KG WW80K5210VW
 • Thjesht shtoni gjatë larjes - Keni harruar një këmishë? Add Wash ju lejon të shtoni thjesht dhe shpejt rrobat e harruara pasi cikli juaj të ketë filluar tashmë. 
 • Teknologjia Eco Bubble™ ofron pastrim të fuqishëm, edhe në temperatura të ulëta*. Detergjenti shndërrohet në flluska, kështu që depërton shpejt në pëlhurë dhe largon papastërtitë me lehtësi, ndërsa mbron pëlhurën dhe kursen energji.**
 • Më e hollë jashtë, kapacitet më i madh brenda - Pavarësisht një dizajni të hollë, kapaciteti i tij i madh prej 8 kg ju lejon të lani shpejt grumbujt e rrobave me një ngarkesë të vetme - deri në 12 peshqirë banjoje*. Pra, redukton sa shpesh bëni larjen, gjë që ju kursen kohë, energji dhe ujë.
 • Heqja intensive e njollave- Me prekjen e një butoni, teknologjia Bubble Soak ndihmon në heqjen e një sërë njollash kokëfortë. Rrobat ngjyhen plotësisht në flluska, kështu që njollat ​​lirohen dhe hiqen në mënyrë efektive.*
 • Punon zgjuar. Qëndron i ri.- Një motor dixhital inverter ofron efikasitet të lartë të energjisë, zhurmë minimale dhe performancë afatgjatë. Ai konsumon më pak energji se një motor universal dhe siguron qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. *
 • Dizajn jashtëzakonisht i bukur - Dera Crystal Gloss, në ngjyrë të bardhë transparente ose blu të oqeanit, ofron kënaqësinë më të madhe estetike.
 • Zgjidhja e lehtë e problemeve - Sistemi automatik i monitorimit të gabimeve Smart Check zbulon dhe diagnostikon problemet dhe ofron zgjidhje të lehta për zgjidhjen e problemeve duke përdorur një aplikacion smartphone. Kështu që ju kursen kohë dhe shmang koston dhe shqetësimin e thirrjeve të panevojshme të inxhinierëve!
 • Kujdes i butë për pëlhurën - Dizajni unik i "kaçurrelave të buta" të Diamond Drum me kreshta të lëmuara në formë diamanti është jashtëzakonisht i butë me rrobat tuaja. Vrimat e vogla të daljes së ujit ndihmojnë gjithashtu në mbrojtjen e pëlhurës duke parandaluar bllokimin e rrobave.

 

Informacione Teknike

Marka

SAMSUNG

Kodi 

WW80K5210VW

Paneli i kontrollit

Digital/ AI Control

Lloji 

Larese 

Lloji i derës

Gloss Kristal

Ndërrim i hapjes së derës

-

Lloji i centrifugës

-

Teknologji larje

Eco Bubble

Teknologji me avull

-

Klasa e energjisë

D

Performanca në tharje

-

Performanca në larje

-

Lloji i rezistencës

-

Lloji i motorrit

Inverter

Numri i xhirove të centrifugimit

1200 rpm

Kapaciteti tharës

-

Kapaciteti Larës

8 Kg

Numri i programeve të larjes:

15

Numri i programeve të tharjes

-

Nr i funksioneve

-

Mënyra e larjes së rrobave

-

Niveli i zhurmës në (dBa)

-

Mbrojtje nga femijet

Po

Rregullimi automatik i ujit

-

Ngjyra / Materiali

E bardhe/ dere e zeze

Garanci shtesë

JO

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Thellesia

45 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

85 cm

 

Lavatrice Samsung 8 KG WW80K5210VW
 • Thjesht shtoni gjatë larjes - Keni harruar një këmishë? Add Wash ju lejon të shtoni thjesht dhe shpejt rrobat e harruara pasi cikli juaj të ketë filluar tashmë. 
 • Teknologjia Eco Bubble™ ofron pastrim të fuqishëm, edhe në temperatura të ulëta*. Detergjenti shndërrohet në flluska, kështu që depërton shpejt në pëlhurë dhe largon papastërtitë me lehtësi, ndërsa mbron pëlhurën dhe kursen energji.**
 • Më e hollë jashtë, kapacitet më i madh brenda - Pavarësisht një dizajni të hollë, kapaciteti i tij i madh prej 8 kg ju lejon të lani shpejt grumbujt e rrobave me një ngarkesë të vetme - deri në 12 peshqirë banjoje*. Pra, redukton sa shpesh bëni larjen, gjë që ju kursen kohë, energji dhe ujë.
 • Heqja intensive e njollave- Me prekjen e një butoni, teknologjia Bubble Soak ndihmon në heqjen e një sërë njollash kokëfortë. Rrobat ngjyhen plotësisht në flluska, kështu që njollat ​​lirohen dhe hiqen në mënyrë efektive.*
 • Punon zgjuar. Qëndron i ri.- Një motor dixhital inverter ofron efikasitet të lartë të energjisë, zhurmë minimale dhe performancë afatgjatë. Ai konsumon më pak energji se një motor universal dhe siguron qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. *
 • Dizajn jashtëzakonisht i bukur - Dera Crystal Gloss, në ngjyrë të bardhë transparente ose blu të oqeanit, ofron kënaqësinë më të madhe estetike.
 • Zgjidhja e lehtë e problemeve - Sistemi automatik i monitorimit të gabimeve Smart Check zbulon dhe diagnostikon problemet dhe ofron zgjidhje të lehta për zgjidhjen e problemeve duke përdorur një aplikacion smartphone. Kështu që ju kursen kohë dhe shmang koston dhe shqetësimin e thirrjeve të panevojshme të inxhinierëve!
 • Kujdes i butë për pëlhurën - Dizajni unik i "kaçurrelave të buta" të Diamond Drum me kreshta të lëmuara në formë diamanti është jashtëzakonisht i butë me rrobat tuaja. Vrimat e vogla të daljes së ujit ndihmojnë gjithashtu në mbrojtjen e pëlhurës duke parandaluar bllokimin e rrobave.

 

Informacione Teknike

Marka

SAMSUNG

Kodi 

WW80K5210VW

Paneli i kontrollit

Digital/ AI Control

Lloji 

Larese 

Lloji i derës

Gloss Kristal

Ndërrim i hapjes së derës

-

Lloji i centrifugës

-

Teknologji larje

Eco Bubble

Teknologji me avull

-

Klasa e energjisë

D

Performanca në tharje

-

Performanca në larje

-

Lloji i rezistencës

-

Lloji i motorrit

Inverter

Numri i xhirove të centrifugimit

1200 rpm

Kapaciteti tharës

-

Kapaciteti Larës

8 Kg

Numri i programeve të larjes:

15

Numri i programeve të tharjes

-

Nr i funksioneve

-

Mënyra e larjes së rrobave

-

Niveli i zhurmës në (dBa)

-

Mbrojtje nga femijet

Po

Rregullimi automatik i ujit

-

Ngjyra / Materiali

E bardhe/ dere e zeze

Garanci shtesë

JO

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Thellesia

45 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

85 cm