LAVATRICE LG 7KG F4WN207N3E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LAVATRICE LG 7KG F4WN207N3E

Available:Në gjëndje
59,990 Lek
Image
Secure

LAVATRICE LG 7KG F4WN207N3E

 • AI DD: Kujdes Inteligjent për 18% mbrojtje më të mirë të rrobave. AI DD ofron lëvizjen optimale të daulles gjatë larjes për të mbajtur rrobat tuaja të mbrojtura.
 • Tehe çeliku inox: Higjiena më e mirë. Tehu i çelikut ndihmon në mirëmbajtjen e higjienës brenda tamburit të makinës larëse dhe mbron pëlhurën nga dëmtimi.
 • Dizajni: Ekran më i madh dhe më i qartë për kontroll më të lehtë.
 • "Ndalo dhe shto artikullin": të lejon të shtosh artikuj pa pritur që programi i larjes të përfundojë. Thjesht shtypni 'Pause' dhe prisni që programi të ndalet, pastaj shtoni sendet tuaja.

Informacione Teknike

Marka

LG

Kodi 

F4WN207N3E

Paneli i kontrollit

Elektronik / Mekanik

Lloji 

Larese

Lloji i centrifuges

Normale

Klasa e energjise

A+++

Kapaciteti i larjes

7 kg

Numri i programeve te larjes

14

Lloji i deres

Hyrje nga perpara

Menyra e larjes se rrobave

Turbo Wash

Menyra e tharjes se rrobave

Standarte

Niveli i zhurmes (dBa)

55/77

Garancia 2 vite

 

Permasat

Gjeresia

60 cm

Lartesia

85 cm 

Thellesia

57 cm

LAVATRICE LG 7KG F4WN207N3E

 • AI DD: Kujdes Inteligjent për 18% mbrojtje më të mirë të rrobave. AI DD ofron lëvizjen optimale të daulles gjatë larjes për të mbajtur rrobat tuaja të mbrojtura.
 • Tehe çeliku inox: Higjiena më e mirë. Tehu i çelikut ndihmon në mirëmbajtjen e higjienës brenda tamburit të makinës larëse dhe mbron pëlhurën nga dëmtimi.
 • Dizajni: Ekran më i madh dhe më i qartë për kontroll më të lehtë.
 • "Ndalo dhe shto artikullin": të lejon të shtosh artikuj pa pritur që programi i larjes të përfundojë. Thjesht shtypni 'Pause' dhe prisni që programi të ndalet, pastaj shtoni sendet tuaja.

Informacione Teknike

Marka

LG

Kodi 

F4WN207N3E

Paneli i kontrollit

Elektronik / Mekanik

Lloji 

Larese

Lloji i centrifuges

Normale

Klasa e energjise

A+++

Kapaciteti i larjes

7 kg

Numri i programeve te larjes

14

Lloji i deres

Hyrje nga perpara

Menyra e larjes se rrobave

Turbo Wash

Menyra e tharjes se rrobave

Standarte

Niveli i zhurmes (dBa)

55/77

Garancia 2 vite

 

Permasat

Gjeresia

60 cm

Lartesia

85 cm 

Thellesia

57 cm