Lavatrice larëse-tharëse
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Lavatrice larëse-tharëse

Available:Në gjëndje
139,999 Lek
Image
Secure
Lloji: Larje dhe tharje
Lloji i Kontrollit: Elektronik
Lloji i ngarkimit: Përpara
Kapaciteti i larjes: 10 kg
Shpejtësia e rrotullimit: 1600
Kapaciteti i tharjes: 6 Kg
Numri i programeve të larjes: 12
Ngjyra: E bardhe
Përmasat (Gje x The x La): 600 x 850 x 605
Lloji: Larje dhe tharje
Lloji i Kontrollit: Elektronik
Lloji i ngarkimit: Përpara
Kapaciteti i larjes: 10 kg
Shpejtësia e rrotullimit: 1600
Kapaciteti i tharjes: 6 Kg
Numri i programeve të larjes: 12
Ngjyra: E bardhe
Përmasat (Gje x The x La): 600 x 850 x 605