Lavatrice Hoobart LV0959
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavatrice Hoobart LV0959

Available:Në gjëndje
36,990 Lek
Image
Secure

Lavatrice 7 kg, 1200 rpm, Klasi i Energjisë A+++

 • Fuksionim i lehtë dhe i sigurt
 • 15 programe të ndryshme larjeje
 • Motorr universal
 • Panel kontrolli mekanik
MARKA: HOOBART
Gjeresia: 56
Lartesia: 88
Thellesia: 57
Numri i xhirove te centrifugimit: 1200 rpm
Kapaciteti thares: JO
Kapaciteti Lares: 7 Kg
Numri i programeve te larjes: 15
Numri i programeve te tharjes: JO
Kategoria: LARESE
Lloji i deres: Hyrje nga perpara
Nderrim i hapjes se deres: JO
Paneli i kontrollit: Mekanik
Lloji i centrifuges: JO
Teknologji larje: Me uje
Klasa e energjise: A+
Permasat e deres: Standarte


Lloji i rezistences: INOKS
Lloji i motorrit: UNIVERSAL
Menyra e tharjes se rrobave: STANDARTE
Menyra e larjes se rrobave: Standarte


Ngjyra: E bardhe
Ngjyra e deres: E bardhe
Permasat neto(cm): 55.5 x 88 x 57

Lavatrice 7 kg, 1200 rpm, Klasi i Energjisë A+++

 • Fuksionim i lehtë dhe i sigurt
 • 15 programe të ndryshme larjeje
 • Motorr universal
 • Panel kontrolli mekanik
MARKA: HOOBART
Gjeresia: 56
Lartesia: 88
Thellesia: 57
Numri i xhirove te centrifugimit: 1200 rpm
Kapaciteti thares: JO
Kapaciteti Lares: 7 Kg
Numri i programeve te larjes: 15
Numri i programeve te tharjes: JO
Kategoria: LARESE
Lloji i deres: Hyrje nga perpara
Nderrim i hapjes se deres: JO
Paneli i kontrollit: Mekanik
Lloji i centrifuges: JO
Teknologji larje: Me uje
Klasa e energjise: A+
Permasat e deres: Standarte


Lloji i rezistences: INOKS
Lloji i motorrit: UNIVERSAL
Menyra e tharjes se rrobave: STANDARTE
Menyra e larjes se rrobave: Standarte


Ngjyra: E bardhe
Ngjyra e deres: E bardhe
Permasat neto(cm): 55.5 x 88 x 57