LAVATRICE BOSCH 8KG WAN24164BY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LAVATRICE BOSCH 8KG WAN24164BY

Available:Në gjëndje
69,990 Lek
Image
Secure

LAVATRICE BOSCH 8KG WAN24164BY

Larese rrobash me Tekonologjine EcoSilence Drive , 8kg, 1200 rpm

 • EcoSilence Drive™: funksionim jashtëzakonisht i efektshëm në energji dhe i heshtur me një jetëgjatësi shumë të gjatë.
 • Sa herë jeni shqetësuar nga zhurma e pakëndshme në shtëpinë tuaj? Kjo është arsyeja pse ne projektuam EcoSilence Drive™ në lavatriçet tona. Ky motor pa furça me efikasitet energjie redukton fërkimin dhe lejon që makineria të funksionojë në heshtje, dhe ne e kemi projektuar që të zgjasë vërtet.
 • Ekran LED me kontroll të thjeshtë me prekje dhe shumë funksione shtesë si vonesa dhe shfaqja e kohës së mbetur.
 • SpeedPerfect: pastrim perfekt deri në 65% më shpejt*.
 • Funksioni i ngritjes: Keni harruar diçka? Thjesht shtoni gjatë larjes. - Nuk do të harroni kurrë një gjë për të larë përsëri, me funksionin Reload.
 • Programi AllergyPlus: projektuar për ata që kanë lëkurë të ndjeshme ose që vuajnë nga alergjitë.
 • ActiveWater™ Plus: kursen ujë dhe para me dozimin automatik pa shkallë të sasisë së rrobave.


Informacione Teknike

Marka

BOSCH

Kodi 

WAN24164BY

Paneli i kontrollit

Elektronik / Digital

Lloji 

Larese

Lloji i derës

XL Majtas

Ndërrim i hapjes së derës

-

Lloji i centrifugës

Normale

Teknologji larje

-

Teknologji me avull

-

Klasa e energjisë

C

Performanca në tharje

C

Performanca në larje

C

Lloji i rezistencës

-

Lloji i motorrit

EcoSilence Drive 

Numri i xhirove të centrifugimit

1200 rpm

Kapaciteti Lares

8 kg

Kapaciteti tharës

-

Numri i programeve të larjes:

15

Numri i programeve të tharjes

-

Nr i funksioneve

Funksion i rimbushjes

Mënyra e larjes së rrobave

AquaTronic

Niveli i zhurmës në (dBa)

52

Mbrojtje nga femijet

Po

Rregullimi automatik i ujit

Jo

Ngjyra / Materiali

E bardhe / Celik i pandryshkur

Garanci shtesë

JO

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Thellesia

55 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

84 cm

 

LAVATRICE BOSCH 8KG WAN24164BY

Larese rrobash me Tekonologjine EcoSilence Drive , 8kg, 1200 rpm

 • EcoSilence Drive™: funksionim jashtëzakonisht i efektshëm në energji dhe i heshtur me një jetëgjatësi shumë të gjatë.
 • Sa herë jeni shqetësuar nga zhurma e pakëndshme në shtëpinë tuaj? Kjo është arsyeja pse ne projektuam EcoSilence Drive™ në lavatriçet tona. Ky motor pa furça me efikasitet energjie redukton fërkimin dhe lejon që makineria të funksionojë në heshtje, dhe ne e kemi projektuar që të zgjasë vërtet.
 • Ekran LED me kontroll të thjeshtë me prekje dhe shumë funksione shtesë si vonesa dhe shfaqja e kohës së mbetur.
 • SpeedPerfect: pastrim perfekt deri në 65% më shpejt*.
 • Funksioni i ngritjes: Keni harruar diçka? Thjesht shtoni gjatë larjes. - Nuk do të harroni kurrë një gjë për të larë përsëri, me funksionin Reload.
 • Programi AllergyPlus: projektuar për ata që kanë lëkurë të ndjeshme ose që vuajnë nga alergjitë.
 • ActiveWater™ Plus: kursen ujë dhe para me dozimin automatik pa shkallë të sasisë së rrobave.


Informacione Teknike

Marka

BOSCH

Kodi 

WAN24164BY

Paneli i kontrollit

Elektronik / Digital

Lloji 

Larese

Lloji i derës

XL Majtas

Ndërrim i hapjes së derës

-

Lloji i centrifugës

Normale

Teknologji larje

-

Teknologji me avull

-

Klasa e energjisë

C

Performanca në tharje

C

Performanca në larje

C

Lloji i rezistencës

-

Lloji i motorrit

EcoSilence Drive 

Numri i xhirove të centrifugimit

1200 rpm

Kapaciteti Lares

8 kg

Kapaciteti tharës

-

Numri i programeve të larjes:

15

Numri i programeve të tharjes

-

Nr i funksioneve

Funksion i rimbushjes

Mënyra e larjes së rrobave

AquaTronic

Niveli i zhurmës në (dBa)

52

Mbrojtje nga femijet

Po

Rregullimi automatik i ujit

Jo

Ngjyra / Materiali

E bardhe / Celik i pandryshkur

Garanci shtesë

JO

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Thellesia

55 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

84 cm