Lavatrice Aeg 9kg L6FEG945
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavatrice Aeg 9kg L6FEG945

Available:Në gjëndje
99,990 Lek
Image
Secure
 • 9 kg
 • 1351 rpm
 • Motor inverter ÖKO
 • Sistemi total i kontrollit Aqua me alarm
 • Silent System Plus
 • Dollap kundër dridhjeve
 • Ngarkesa vetë-balancuese e UKS
 • Tregimi i kohëzgjatjes së programit dhe kohës së mbetur
 • Nisja është vonuar deri në 20 orë
 • Kontroll i sensorizuar i shkumës
 • Matja e rrjedhës dhe sensori i nivelit të ujit
 • 9 kg
 • 1351 rpm
 • Motor inverter ÖKO
 • Sistemi total i kontrollit Aqua me alarm
 • Silent System Plus
 • Dollap kundër dridhjeve
 • Ngarkesa vetë-balancuese e UKS
 • Tregimi i kohëzgjatjes së programit dhe kohës së mbetur
 • Nisja është vonuar deri në 20 orë
 • Kontroll i sensorizuar i shkumës
 • Matja e rrjedhës dhe sensori i nivelit të ujit