LAVATRICE 8KG CANDY CS1282DE11
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LAVATRICE 8KG CANDY CS1282DE11

Available:Në gjëndje
47,699 Lek
Image
Secure
LAVATRICE INOKS CANDY CS1282DE11
 • I zgjuar: Candy beson në rëndësinë e shijimit të jetës, kjo është arsyeja pse është krijuar gama e re e lavatriçeve, për të larë rrobat tuaja lehtësisht dhe në mënyrë të zgjuar, duke jua bërë ditën më të lehtë. 
 • Reduktoni mbetjet: Makinat tona larëse minimizojnë sasinë e energjisë elektrike të përdorur, duke reduktuar mbetjet. Sensori i peshës njeh madhësinë e ngarkesës dhe rregullon automatikisht sasinë e ujit dhe energjisë elektrike të përdorur.
 • Kurseni kohë me programe të shpejta: Kombinimi perfekt i ritmit dhe performancës. Makinat larëse karamele ju lejojnë të zgjidhni midis katër cikleve që zgjasin më pak se një orë dhe efektiviteti është i garantuar.
 • Mbani gjithçka nën kontroll: Falë My Statistics, ju mund të shihni se cilat programe përdorni më shumë dhe të mësoni se si të optimizoni zakonet tuaja të larjes.
 • Gjeni të gjitha përgjigjet për pyetjet tuaja për lavanderi: Dëshironi më shumë këshilla? Gjeni një koleksion të plotë këshillash dhe trukesh në aplikacionin Simplyfi për të përfituar më të mirën nga makina juaj larëse.

Informacione Teknike

Marka

CANDY

Kodi 

CS1282DE11

Paneli i kontrollit

Elektronik

Lloji i motorit

Universale

Klasa e energjisë

A +++

Kapaciteti Larës

8 Kg

Teknologjia e larjes

RAPID CYCLES

Niveli i zhurmës në (dBa)

76

Paralarje

Po

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Thellesia

52 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

82 cm

 


 

LAVATRICE INOKS CANDY CS1282DE11
 • I zgjuar: Candy beson në rëndësinë e shijimit të jetës, kjo është arsyeja pse është krijuar gama e re e lavatriçeve, për të larë rrobat tuaja lehtësisht dhe në mënyrë të zgjuar, duke jua bërë ditën më të lehtë. 
 • Reduktoni mbetjet: Makinat tona larëse minimizojnë sasinë e energjisë elektrike të përdorur, duke reduktuar mbetjet. Sensori i peshës njeh madhësinë e ngarkesës dhe rregullon automatikisht sasinë e ujit dhe energjisë elektrike të përdorur.
 • Kurseni kohë me programe të shpejta: Kombinimi perfekt i ritmit dhe performancës. Makinat larëse karamele ju lejojnë të zgjidhni midis katër cikleve që zgjasin më pak se një orë dhe efektiviteti është i garantuar.
 • Mbani gjithçka nën kontroll: Falë My Statistics, ju mund të shihni se cilat programe përdorni më shumë dhe të mësoni se si të optimizoni zakonet tuaja të larjes.
 • Gjeni të gjitha përgjigjet për pyetjet tuaja për lavanderi: Dëshironi më shumë këshilla? Gjeni një koleksion të plotë këshillash dhe trukesh në aplikacionin Simplyfi për të përfituar më të mirën nga makina juaj larëse.

Informacione Teknike

Marka

CANDY

Kodi 

CS1282DE11

Paneli i kontrollit

Elektronik

Lloji i motorit

Universale

Klasa e energjisë

A +++

Kapaciteti Larës

8 Kg

Teknologjia e larjes

RAPID CYCLES

Niveli i zhurmës në (dBa)

76

Paralarje

Po

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Thellesia

52 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

82 cm