Lavaman ESQ-CFLVQ3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Lavaman ESQ-CFLVQ3

Available:Në gjëndje
45,800 Lek
Image
Secure

Lavaman ESEDRA QUBE3 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 QUBE3

Materiali

 Qeramike 

Kodi

CFLVQ3

Ngjyra

 E Zeze

Forma

 Drejtkendeshe

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 44 cm

Gjeresia

 62 cm

Thellesia

 15 cm

Lavaman ESEDRA QUBE3 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 QUBE3

Materiali

 Qeramike 

Kodi

CFLVQ3

Ngjyra

 E Zeze

Forma

 Drejtkendeshe

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 44 cm

Gjeresia

 62 cm

Thellesia

 15 cm