Lavaman Esedra Qube1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Esedra Qube1

Available:Në gjëndje
21,000 Lek 39,400 Lek
Color
White
Panna
Gray
Black
Brown
Image
Secure

Lavaman Esedra Qube1

 • Lavaman ESEDRA QUBE 1 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 QUBE 1

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 GHLVQ1

Ngjyra

 Gri

Forma

 Katrore

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 44 cm

Gjeresia

 44 cm

Lartesia

 15 cm

Lavaman Esedra Qube1

 • Lavaman ESEDRA QUBE 1 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 QUBE 1

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 GHLVQ1

Ngjyra

 Gri

Forma

 Katrore

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 44 cm

Gjeresia

 44 cm

Lartesia

 15 cm