Lavaman Esedra Flat3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Esedra Flat3

Available:Në gjëndje
21,900 Lek
Image
Secure
Lavaman Esedra Flat3
 • Lavaman ESEDRA FLAT 3 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike te bardhe ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 FLAT 3

Materiali

 Qeramike 

Kodi

  ES-LVF3

Ngjyra

 E bardhe

Forma

 Ovale

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 41 cm

Gjeresia

 70 cm

Thellesia

 13.5 cm

 

Lavaman Esedra Flat3
 • Lavaman ESEDRA FLAT 3 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike te bardhe ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 FLAT 3

Materiali

 Qeramike 

Kodi

  ES-LVF3

Ngjyra

 E bardhe

Forma

 Ovale

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 41 cm

Gjeresia

 70 cm

Thellesia

 13.5 cm