Lavaman Esedra Flat1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Esedra Flat1

Available:Në gjëndje
21,300 Lek 25,000 Lek
Color
White
Brown
Gray
Panna
Image
Secure

Lavaman Esedra Flat1 ES-LVFLAT1-42-SA

 • Lavaman Esedra FLAT1 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 FLAT1

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 MGLVF1

Ngjyra

E bardhe,Magnesio,Pana,Kafe

Forma

 E rrumbullaket

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Thellesia

 14 cm

Diametri

 42 cm

Lavaman Esedra Flat1 ES-LVFLAT1-42-SA

 • Lavaman Esedra FLAT1 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 FLAT1

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 MGLVF1

Ngjyra

E bardhe,Magnesio,Pana,Kafe

Forma

 E rrumbullaket

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Thellesia

 14 cm

Diametri

 42 cm