Lavaman ES-LVFLAT1-42-MG
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Lavaman ES-LVFLAT1-42-MG

Available:Në gjëndje
32,500 Lek
Image
Secure

Lavaman ESEDRA FLAT1 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 FLAT1

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 MGLVF1

Ngjyra

 Gri

Forma

 E rrumbullaket

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 14 cm

Diametri

 42 cm

Lavaman ESEDRA FLAT1 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 ITALI

Seria

 FLAT1

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 MGLVF1

Ngjyra

 Gri

Forma

 E rrumbullaket

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 14 cm

Diametri

 42 cm