Llambë LED Eglo 10682
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Llambë LED Eglo 10682

Available:Në gjëndje
1,350 Lek
Image
Secure
Llambë LED Eglo 10682
Llambë smart me ndriçim dhe ngjyra të rregullueshme

Përmasat
Diametri (në mm): 45
Gjatësia (në mm): 80

Informacione teknike
Temperatura e ngjyrës: RGB+WW
Fuqia e ndriçimit: 4W
Lloji i folesë: E14-LED-RGBW-P45
Klasa e efikasitetit të energjisë: G
Jetëgjatësia 15000 orë përdorimi
Llambë LED Eglo 10682
Llambë smart me ndriçim dhe ngjyra të rregullueshme

Përmasat Diametri (në mm): 45 Gjatësia (në mm): 80
Informacione teknike
Temperatura e ngjyrës: RGB+WW
Fuqia e ndriçimit: 4W
Lloji i folesë: E14-LED-RGBW-P45
Klasa e efikasitetit të energjisë: G
Jetëgjatësia 15000 orë përdorimi