Lageshtues Tag Ultrasonic
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Lageshtues Tag Ultrasonic

Available:Në gjëndje
12,000 Lek
Image
Secure
A vuani nga dhëmbja e syve, dhimbje koke, lodhje ose elektricitet statik për shkak të ajrit të thatë në shtëpi? Tag hedh mjegull në dhomë dhe ju ndihmon të merrni lagështinë në nivelin e duhur. Përjetoni komoditetin e ajrit të shëndetshëm për veten tuaj, edhe kur ngrohja është e ndezur.
A vuani nga dhëmbja e syve, dhimbje koke, lodhje ose elektricitet statik për shkak të ajrit të thatë në shtëpi? Tag hedh mjegull në dhomë dhe ju ndihmon të merrni lagështinë në nivelin e duhur. Përjetoni komoditetin e ajrit të shëndetshëm për veten tuaj, edhe kur ngrohja është e ndezur.