KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314

Available:Në gjëndje
1,090 Lek
Image
Secure
KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314
 • KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314 produkt i një cilësie të lartë.
 • Nuk përmban BPA, ftalate.
 • Mund të lahet në lavastovilje dhe materiali nuk ndryshket.
 • Rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230°C.
 • KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314 një aksesor mjaftë i nevojshëm për kuzhinën tuaj.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K2060314

Tipi:

Kullojse gatimi

Materiali:

Çelik inoks

Rezistente ndaj njollave:

PO

Unaze silikoni:

PO

Rezistente ndaj nxehtesise:

PO

Garancia Normale:

-KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314
 • KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314 produkt i një cilësie të lartë.
 • Nuk përmban BPA, ftalate.
 • Mund të lahet në lavastovilje dhe materiali nuk ndryshket.
 • Rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230°C.
 • KULLOJSE GATIMI TEFAL K2060314 një aksesor mjaftë i nevojshëm për kuzhinën tuaj.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K2060314

Tipi:

Kullojse gatimi

Materiali:

Çelik inoks

Rezistente ndaj njollave:

PO

Unaze silikoni:

PO

Rezistente ndaj nxehtesise:

PO

Garancia Normale:

-