KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC

Available:Në gjëndje
7,990 Lek
Image
Secure
KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC
 • Me KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC, lehtë mund të ndryshoni pamjen e kornizës ekzistuese.
 • Korniza është prej alumini e veshur me pluhur dhe dizajni i saj është i shumë dekorativ. Kjo kornizë është e projektuar për TV 50 dhe ka peshë 0.9 kg.
 • KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC vjen në ngjyrë të bardhë.

Informacione teknike

Marka

Samsung

Kodi

VG-SCFT50WT/XC

Funksione shtese 

Per TV 50''

Diagonalja inc

50

Ngjyra

E bardhe

Garancia

12 muaj

KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC
 • Me KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC, lehtë mund të ndryshoni pamjen e kornizës ekzistuese.
 • Korniza është prej alumini e veshur me pluhur dhe dizajni i saj është i shumë dekorativ. Kjo kornizë është e projektuar për TV 50 dhe ka peshë 0.9 kg.
 • KORNIZE TV SAMSUNG VG-SCFT50WT/XC vjen në ngjyrë të bardhë.

Informacione teknike

Marka

Samsung

Kodi

VG-SCFT50WT/XC

Funksione shtese 

Per TV 50''

Diagonalja inc

50

Ngjyra

E bardhe

Garancia

12 muaj