Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI

Available:Në gjëndje
10,800 Lek
Image
Secure

Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI KL-6653105-00

 • Koka e dushit Kludi KL-6653105-00
 • Materiali përbërës i kromuar i Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka 

Kludi

Origjina 

Gjermani

Familja

A-QA

Kodi

6653105-00

Materiali

Krom

Lidhja me rrjetin

G1/2

Garancia

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 25 cm

Gjeresia

 25 cm

Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI KL-6653105-00

 • Koka e dushit Kludi KL-6653105-00
 • Materiali përbërës i kromuar i Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo Koke Dushi Katrore A-QA KLUDI ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka 

Kludi

Origjina 

Gjermani

Familja

A-QA

Kodi

6653105-00

Materiali

Krom

Lidhja me rrjetin

G1/2

Garancia

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 25 cm

Gjeresia

 25 cm