KLUDI Supara Flex Zorre Dushi 160cm Silver Plast Coated [KL-6107205-00]
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

KLUDI Supara Flex Zorre Dushi 160cm Silver Plast Coated [KL-6107205-00]

Available:Në gjëndje
2,700 Lek
Image
Secure

Zorre dushi Kludi KL-6107205-00
Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka  Kludi
Origjina  Gjermani
Familja SuparaFlex
Kodi 6107205-00
Materiali Krom
Anti perdredhje Po
Lidhja me rrjetin 1/2"
Garancia 2 vjet

 

Permasat

Gjatesia  160 cm

Zorre dushi Kludi KL-6107205-00
Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka  Kludi
Origjina  Gjermani
Familja SuparaFlex
Kodi 6107205-00
Materiali Krom
Anti perdredhje Po
Lidhja me rrjetin 1/2"
Garancia 2 vjet

 

Permasat

Gjatesia  160 cm