Kapak Wc Vitra S20
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kapak Wc Vitra S20

Available:Out of Stock
2,750 Lek 3,500 Lek
Secure

Kapak Wc Vitra S20

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

 Informacione teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-77-003-001

Origjina

Turqi

Materiali

Duroplast

Forma

E harkuar

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Jo

Garancia 

10 vjet

Kapak Wc Vitra S20

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

 Informacione teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-77-003-001

Origjina

Turqi

Materiali

Duroplast

Forma

E harkuar

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Jo

Garancia 

10 vjet