KAPAK WC ESEDRA FLY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

KAPAK WC ESEDRA FLY

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure

KAPAK WC ESEDRA FLY

Kapak tualeti ESEDRA, material qeramike, në ngjyrë të bardhë. Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

 Informacione teknike

Marka

Esedra

Kodi

ESF-CWFL

Origjina

Itali

Materiali

Qeramikë

Forma

E harkuar

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

KAPAK WC ESEDRA FLY

Kapak tualeti ESEDRA, material qeramike, në ngjyrë të bardhë. Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

 Informacione teknike

Marka

Esedra

Kodi

ESF-CWFL

Origjina

Itali

Materiali

Qeramikë

Forma

E harkuar

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po