Kanë uji Nemo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kanë uji Nemo

Available:Në gjëndje
1,100 Lek
Image
Secure
Kanë Uji NEMO Blu Ecosoft e cila prodhon 1.8 Litra ujë të pastër dhe të filtruar në 7 minuta.
Me pamjen elegante dhe kokën në formën e peshkut Nemo kana vjen në 3 ngjyra.
Blu, të verdhë dhe jeshile.
Kanë Uji NEMO Blu Ecosoft e cila prodhon 1.8 Litra ujë të pastër dhe të filtruar në 7 minuta.
Me pamjen elegante dhe kokën në formën e peshkut Nemo kana vjen në 3 ngjyra.
Blu, të verdhë dhe jeshile.