KALORIFER VAJI ARIETE 0839
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-32%
RADIATOR VAJI ARIETE 0839
RADIATOR VAJI ARIETE 0839
RADIATOR VAJI ARIETE 0839

KALORIFER VAJI ARIETE 0839

Available:Në gjëndje
11,490 Lek 16,990 Lek
Image
Secure

KALORIFER VAJI ARIETE 0839 GR

 • KALORIFER VAJI ARIETE 0839 është krijuar për të sjellë një klimë mirëqenieje në shtëpinë tuaj me stilin unik dhe  linjat e viteve 1950 tipike për linjën Ariete Vintage . 
 • Praktike dhe funksionale, elementët e ngrohjes  arrijnë temperaturën në pak minuta,  duke ju dhënë gjithë ngrohtësinë që ju nevojitet. 
 • KALORIFER VAJI ARIETE 0839 transportohet lehtësisht në çdo dhomë , falë dorezës praktike dhe  rrotave të rrotullueshme 360° , që ju shoqërojnë në momentet tuaja të relaksimit: ngroh  dhomën e gjumit ,  banjën  para dushit në ditët më të ftohta ose  çdo dhomë tjetër në shtëpi.  dhe, falë  3 niveleve të fuqisë, ju zgjidhni temperaturën që preferoni. 
 • Një objekt i vërtetë dizajni që arredon shtëpinë tuaj me  stilin elegant Vintage Ariete .
 Informacione Teknike
Marka

Ariete

Kodi

0839

Fuqia

1100W - 1500W - 2500W

Nivelet e fuqisë

3

Rekomandohet për

30-35 m2

Rrotat

4

Numri i elementeve

11

Garancia

2 vjet 

 

Permasat

Gjatësia 

 47 cm

Gjeresia

12 cm

Lartesia

67 cm

KALORIFER VAJI ARIETE 0839 GR

 • KALORIFER VAJI ARIETE 0839 është krijuar për të sjellë një klimë mirëqenieje në shtëpinë tuaj me stilin unik dhe  linjat e viteve 1950 tipike për linjën Ariete Vintage . 
 • Praktike dhe funksionale, elementët e ngrohjes  arrijnë temperaturën në pak minuta,  duke ju dhënë gjithë ngrohtësinë që ju nevojitet. 
 • KALORIFER VAJI ARIETE 0839 transportohet lehtësisht në çdo dhomë , falë dorezës praktike dhe  rrotave të rrotullueshme 360° , që ju shoqërojnë në momentet tuaja të relaksimit: ngroh  dhomën e gjumit ,  banjën  para dushit në ditët më të ftohta ose  çdo dhomë tjetër në shtëpi.  dhe, falë  3 niveleve të fuqisë, ju zgjidhni temperaturën që preferoni. 
 • Një objekt i vërtetë dizajni që arredon shtëpinë tuaj me  stilin elegant Vintage Ariete .
 Informacione Teknike
Marka

Ariete

Kodi

0839

Fuqia

1100W - 1500W - 2500W

Nivelet e fuqisë

3

Rekomandohet për

30-35 m2

Rrotat

4

Numri i elementeve

11

Garancia

2 vjet 

 

Permasat

Gjatësia 

 47 cm

Gjeresia

12 cm

Lartesia

67 cm