KAFETIERE BEKO CFM 6350 I
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

KAFETIERE BEKO CFM 6350 I

Available:Në gjëndje
6,290 Lek
Image
Secure
Bërës kafeje e markës Beko.
Mjaftë cilësore dhe e lehtë në përdorim.
Tashmë ju mund të bëni kafenë tuaj dhe kur dëshironi të qëndroni në shtëpi.
Mjaftë praktik që nuk zë hapsirë në kuzhinë.

Informacione teknike

Marka: BEKO
Fuqia: 1000 W
Pjesë që lahen në lavastovilje: Po
Aksesorë: Jo
Ngjyra: E zezë / Gri
Garancia e produktit: 24 muaj

Bërës kafeje e markës Beko.
Mjaftë cilësore dhe e lehtë në përdorim.
Tashmë ju mund të bëni kafenë tuaj dhe kur dëshironi të qëndroni në shtëpi.
Mjaftë praktik që nuk zë hapsirë në kuzhinë.

Informacione teknike

Marka: BEKO
Fuqia: 1000 W
Pjesë që lahen në lavastovilje: Po
Aksesorë: Jo
Ngjyra: E zezë / Gri
Garancia e produktit: 24 muaj