IBRIK UJI ARIETE 2868/2869
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

IBRIK UJI ARIETE 2868/2869

Available:Në gjëndje
4,290 Lek 5,690 Lek
Color
Green
Blue
Beige
Image
Secure

IBRIK UJI ARIETE 2868/2869

 • Format elegante dhe moderne të frymëzuara nga një stil i përjetshëm Vintage, bashkohen me efikasitetin modern të zgjidhjeve teknike të Ariete, duke i dhënë jetë një game të plotë pajisjesh të vogla. 
 • Falë mureve të ftohta që ju lejojnë të mbani me lehtësi IBRIK UJI ARIETE 2868/2869  dhe ta vendosni në çdo sipërfaqe jashtë bazës së tij, dorezës ergonomike dhe sistemit të mbylljes automatike, ky aksesor bëhet një shoqërues i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur, ideal për momentet tuaja të relaksimit. ,
 • Stili në kuzhinë: format e tij unike dhe ngjyrat pastel e bëjnë kazanin një element unik dekorimi, perfekt për të pasuruar kuzhinën tuaj
 • Fiket vetë: kur IBRIK UJI ARIETE 2868/2869  arrin temperaturën e duhur, fiket vetë, duke siguruar siguri maksimale dhe paqe mendore.
 • Përdoreni IBRIKUN E UJIT ARIETE 2868/2869  edhe për makarona: zieni ujin në vetëm 3 minuta dhe përdorni për të vazhduar gatimin e makaronave. Një truk efektiv që kursen kohë të çmuar
 • Baza pa tela: baza pa tela 360° ju lejon të shkëputni trupin e kazanit dhe ta sillni direkt në tavolinë për të shërbyer pijet e përgatitura.

 

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Ibrik elektrik

Fuqia

1630 W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

1Lt

360° pa tela

Po

Buton On/OFF

Po

Materiali

Celik Inox

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

20.00 cm

Gjeresia

21.00 cm

Lartesia

15.50 cm

IBRIK UJI ARIETE 2868/2869

 • Format elegante dhe moderne të frymëzuara nga një stil i përjetshëm Vintage, bashkohen me efikasitetin modern të zgjidhjeve teknike të Ariete, duke i dhënë jetë një game të plotë pajisjesh të vogla. 
 • Falë mureve të ftohta që ju lejojnë të mbani me lehtësi IBRIK UJI ARIETE 2868/2869  dhe ta vendosni në çdo sipërfaqe jashtë bazës së tij, dorezës ergonomike dhe sistemit të mbylljes automatike, ky aksesor bëhet një shoqërues i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur, ideal për momentet tuaja të relaksimit. ,
 • Stili në kuzhinë: format e tij unike dhe ngjyrat pastel e bëjnë kazanin një element unik dekorimi, perfekt për të pasuruar kuzhinën tuaj
 • Fiket vetë: kur IBRIK UJI ARIETE 2868/2869  arrin temperaturën e duhur, fiket vetë, duke siguruar siguri maksimale dhe paqe mendore.
 • Përdoreni IBRIKUN E UJIT ARIETE 2868/2869  edhe për makarona: zieni ujin në vetëm 3 minuta dhe përdorni për të vazhduar gatimin e makaronave. Një truk efektiv që kursen kohë të çmuar
 • Baza pa tela: baza pa tela 360° ju lejon të shkëputni trupin e kazanit dhe ta sillni direkt në tavolinë për të shërbyer pijet e përgatitura.

 

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Ibrik elektrik

Fuqia

1630 W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

1Lt

360° pa tela

Po

Buton On/OFF

Po

Materiali

Celik Inox

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

20.00 cm

Gjeresia

21.00 cm

Lartesia

15.50 cm