Ibrik Fuego T-906
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ibrik Fuego T-906

Available:Në gjëndje
3,590 Lek
Image
Secure

 Ibrik Fuego T-906

 • Servirni cajin apo pijen e preferuar ne metoden klasike te Ibrik Fuego T-906.
 • Perbere nga material inoks, teper rezistent dhe qe nuk krijon ndryshk.
 • Me kapacitet 1.7 litra, keshtu qe mund te pergatisni pijen e preferuar dhe per te afermit tuaj.
 • Me buton On/Off ne pjesen e poshtme te dorezes, qe pasi ta shtypni do ndizni nje drite te vogel.
 • Ibrik Fuego T-906 vjen me prizen dhe pjaten mbajtese ne paketim, keshtu mjafton ta vendosni ne prize, te vendosni ibrikun ne pllaken mbajtese dhe te shtypni butonin On/ Off
 • Ekrani i vogel transparent ne pjesen e perparme ju tregon ndarjet per nivelet e ujit, ne varesi te kapacitetit.
 • Ne pjesen e siperme te dorezes ndodhet butoni qe sherben per te hapur kapakun

Informacione Teknike 

Model

Fuego

Kategoria

Ibrik

Fuqia

2200 W

Kapaciteti

1.7 L

Materiali 

Inoks

Pa kabell

PO

Buton ON/OFF

PO

Baze e rrotullueshme

PO

Indikator per nivelin e ujit

PO

Garancia

12 muaj

 Ibrik Fuego T-906

 • Servirni cajin apo pijen e preferuar ne metoden klasike te Ibrik Fuego T-906.
 • Perbere nga material inoks, teper rezistent dhe qe nuk krijon ndryshk.
 • Me kapacitet 1.7 litra, keshtu qe mund te pergatisni pijen e preferuar dhe per te afermit tuaj.
 • Me buton On/Off ne pjesen e poshtme te dorezes, qe pasi ta shtypni do ndizni nje drite te vogel.
 • Ibrik Fuego T-906 vjen me prizen dhe pjaten mbajtese ne paketim, keshtu mjafton ta vendosni ne prize, te vendosni ibrikun ne pllaken mbajtese dhe te shtypni butonin On/ Off
 • Ekrani i vogel transparent ne pjesen e perparme ju tregon ndarjet per nivelet e ujit, ne varesi te kapacitetit.
 • Ne pjesen e siperme te dorezes ndodhet butoni qe sherben per te hapur kapakun

Informacione Teknike 

Model

Fuego

Kategoria

Ibrik

Fuqia

2200 W

Kapaciteti

1.7 L

Materiali 

Inoks

Pa kabell

PO

Buton ON/OFF

PO

Baze e rrotullueshme

PO

Indikator per nivelin e ujit

PO

Garancia

12 muaj