Ibrik First Austria FA-5427-2-BA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ibrik First Austria FA-5427-2-BA

Available:Në gjëndje
2,090 Lek
Image
Secure

Ibrik First Austria FA-5427-2-BA

 • Ibrik First Austria FA-5427-2-BA me një dizajn të thjeshtë dhe material cilësor në ngjyrë të bardhë me detaje në të zezë.
 • Gjithashtu me indikator për nivelin dhe sasinë e ujit.
 • Ngrohni ujin me anë të fuqisë së tij prej 700W.
 • Një aksesor cilësor që ju vjen në ndihmë dhe që nuk zë hapsirë.

Informacione Teknike 

Model

First Austria

Kategoria

Ibrik

Fuqia

700 W

Kapaciteti

1.7 L

Materiali 

Plastike

Baze e rrotullueshme

PO

Indikator per nivelin e ujit

PO

Garancia

12 muaj

 

Permasat

 

Gjeresia

 11.00 cm

Lartesia

 17.00 cmIbrik First Austria FA-5427-2-BA

 • Ibrik First Austria FA-5427-2-BA me një dizajn të thjeshtë dhe material cilësor në ngjyrë të bardhë me detaje në të zezë.
 • Gjithashtu me indikator për nivelin dhe sasinë e ujit.
 • Ngrohni ujin me anë të fuqisë së tij prej 700W.
 • Një aksesor cilësor që ju vjen në ndihmë dhe që nuk zë hapsirë.

Informacione Teknike 

Model

First Austria

Kategoria

Ibrik

Fuqia

700 W

Kapaciteti

1.7 L

Materiali 

Plastike

Baze e rrotullueshme

PO

Indikator per nivelin e ujit

PO

Garancia

12 muaj

 

Permasat

 

Gjeresia

 11.00 cm

Lartesia

 17.00 cm