Ibrik Caji Classica Ariete
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ibrik Caji Classica Ariete

Available:Në gjëndje
5,000 Lek 6,190 Lek
Color
CAFFE
WHITE
Image
Secure
Ibrik Caji Classica Ariete
 • Me dizajnin e tij të sofistikuar, Ibrik Caji Classica Ariete sjell një ndjenjë përsosjeje dhe qetësie të domosdoshme, për të shijuar më mirë atë moment të veçantë të ditës kur shijoni një filxhan çaj, një pije bimore ose një infuzion. 
 • Falë filtrit të integruar dhe që lahet lehtësisht, sistemit të fikjes automatike dhe dorezës ergonomike, Ibrik Caji Classica Ariete bëhet një shoqërues i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur, i përsosur për të shoqëruar momentet tuaja të relaksimit.
 • Me 2000 W, një kapacitet 1,7 lt, element të fshehur, bazë rrotulluese të shkëputshme 360°, tregues të nivelit të ujit, fikje automatike dhe veçori sigurie, ky ibrik zien ujin në vetëm pak minuta

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Ibrik elektrik

Fuqia

2000W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

1.7Lt

Indikator për nivelin e ujit

Po

360° pa tela

Po

Mbyllje automatike

Po

Buton On/OFF

Po

Materiali

Celik Inox

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

24.00 cm

Gjeresia

18.00 cm

Lartesia

29.00 cm

Ibrik Caji Classica Ariete
 • Me dizajnin e tij të sofistikuar, Ibrik Caji Classica Ariete sjell një ndjenjë përsosjeje dhe qetësie të domosdoshme, për të shijuar më mirë atë moment të veçantë të ditës kur shijoni një filxhan çaj, një pije bimore ose një infuzion. 
 • Falë filtrit të integruar dhe që lahet lehtësisht, sistemit të fikjes automatike dhe dorezës ergonomike, Ibrik Caji Classica Ariete bëhet një shoqërues i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur, i përsosur për të shoqëruar momentet tuaja të relaksimit.
 • Me 2000 W, një kapacitet 1,7 lt, element të fshehur, bazë rrotulluese të shkëputshme 360°, tregues të nivelit të ujit, fikje automatike dhe veçori sigurie, ky ibrik zien ujin në vetëm pak minuta

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Ibrik elektrik

Fuqia

2000W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

1.7Lt

Indikator për nivelin e ujit

Po

360° pa tela

Po

Mbyllje automatike

Po

Buton On/OFF

Po

Materiali

Celik Inox

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

24.00 cm

Gjeresia

18.00 cm

Lartesia

29.00 cm