Ibrik Uji Ariete 2877
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ibrik Uji Ariete 2877

Available:Në gjëndje
6,270 Lek
Color
GREEN
BLUE
BEIGE
Image
Secure
Ibrik Uji Ariete 2877
 • Ibrik Uji Ariete 2877 me një dizajn vintage që të kujton forma të modës së vjetër, thelbësore për të shijuar momentet si mëngjesi apo pushimi i çajit në mënyrën më të mirë të tyre. 
 • E pajisur me filtër peshore të lëvizshëm dhe të larë, një dorezë ergonomike me përfundim të butë me prekje dhe sistem automatik të fikjes, është një aleat thelbësor në çdo kuzhinë.

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Ibrik elektrik

Fuqia

2000W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

1.7Lt

Indikator për nivelin e ujit

Po

360° pa tela

Po

Mbyllje automatike

Po

Nivel i dukshem i ujit PO
Filter i levizshem PO

Buton On/OFF

Po

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

23.00cm

Gjeresia

20.00 cm

Lartesia

28.00 cm

Ibrik Uji Ariete 2877
 • Ibrik Uji Ariete 2877 me një dizajn vintage që të kujton forma të modës së vjetër, thelbësore për të shijuar momentet si mëngjesi apo pushimi i çajit në mënyrën më të mirë të tyre. 
 • E pajisur me filtër peshore të lëvizshëm dhe të larë, një dorezë ergonomike me përfundim të butë me prekje dhe sistem automatik të fikjes, është një aleat thelbësor në çdo kuzhinë.

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Ibrik elektrik

Fuqia

2000W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

1.7Lt

Indikator për nivelin e ujit

Po

360° pa tela

Po

Mbyllje automatike

Po

Nivel i dukshem i ujit PO
Filter i levizshem PO

Buton On/OFF

Po

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

23.00cm

Gjeresia

20.00 cm

Lartesia

28.00 cm