Ibrik Ariete 2868
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ibrik Ariete 2868

Available:Në gjëndje
5,000 Lek
Image
Secure

Cajnik Ariete Vintage 2868 1 Lt

Format elegante dhe moderne, te frymezuara nga stili i perjetshem Vintage, perzihen me modernitetin e zgjidhjeve teknike te Ariete

duke i dhene jete nje game te plote te pajisjeve te vogla. Fillimisht te dedikuara per mengjes, produktet e linjes Vintage tani perfshijne 

edhe me shume produkte brenda pergatitjes se ushqimit.

1 liter uje vlon ne 3 minuta

Ne vetem 3 minuta, ibriku nga linja Vintage nga Ariete sjell ujin ne vlim per te pergatitur çaj dhe çajra bimore.

Kapaciteti 1 liter e ben ate nje kazan te pashmangshem, per te gjitha momentet e vogla te kenaqesise per ta trajtuar veten mbi nje filxhan me avull.

Baza pa tela 360 °

Mund ta shkeputni cajnikun nga baza e tij dhe ta mbani te qete drejtperdrejt ne tryeze ose kudo qe preferoni.

Muret e ftohta ju garantojne transport te sigurt, pa rrezik djegieje.

Fiket automatikisht kur vlon uji

Fikja automatike eshte nje mekanizem sigurie qe siguron qe ibriku te fiket plotesisht dhe automatikisht sapo uji te kete arritur temperaturen e vlimit.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 1630 W

Cajnik Ariete Vintage 2868 1 Lt

Format elegante dhe moderne, te frymezuara nga stili i perjetshem Vintage, perzihen me modernitetin e zgjidhjeve teknike te Ariete

duke i dhene jete nje game te plote te pajisjeve te vogla. Fillimisht te dedikuara per mengjes, produktet e linjes Vintage tani perfshijne 

edhe me shume produkte brenda pergatitjes se ushqimit.

1 liter uje vlon ne 3 minuta

Ne vetem 3 minuta, ibriku nga linja Vintage nga Ariete sjell ujin ne vlim per te pergatitur çaj dhe çajra bimore.

Kapaciteti 1 liter e ben ate nje kazan te pashmangshem, per te gjitha momentet e vogla te kenaqesise per ta trajtuar veten mbi nje filxhan me avull.

Baza pa tela 360 °

Mund ta shkeputni cajnikun nga baza e tij dhe ta mbani te qete drejtperdrejt ne tryeze ose kudo qe preferoni.

Muret e ftohta ju garantojne transport te sigurt, pa rrezik djegieje.

Fiket automatikisht kur vlon uji

Fikja automatike eshte nje mekanizem sigurie qe siguron qe ibriku te fiket plotesisht dhe automatikisht sapo uji te kete arritur temperaturen e vlimit.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 1630 W