Horoz Perle 1.2W White
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Horoz Perle 1.2W White

Available:Në gjëndje
1,700 Lek
Image
Secure
- Fuqia: 1.2W, 72lm
- Përmasat e kornizës: 110x45mm
- Thellësia: 58mm Lartësia e dozës: 31 mm
- Temperatura e ngjyrave: 6000K
- Tensioni i vlerësuar: 230V / 50Hz
- Mbrojtje nga pluhuri dhe lagështia: IP54
- Rezistenca: -20 ° C ÷ + 50 ° C
- Transformator LED: i montuar në trup
- Ngjyra: nikel saten
- Fuqia: 1.2W, 72lm
- Përmasat e kornizës: 110x45mm
- Thellësia: 58mm Lartësia e dozës: 31 mm
- Temperatura e ngjyrave: 6000K
- Tensioni i vlerësuar: 230V / 50Hz
- Mbrojtje nga pluhuri dhe lagështia: IP54
- Rezistenca: -20 ° C ÷ + 50 ° C
- Transformator LED: i montuar në trup
- Ngjyra: nikel saten